Інверторний генератор Honda EU10IT1 GW1
Знайшли помилку в описі? Будь ласка,
Вас також можуть зацікавити
Технічні характеристики
Інверторний генератор Honda EU10IT1 GW1Відгуки покупців
Останні відгуки від перевірених покупців OSKITВ експлуатації понад 11 років. Усе рідне, включно зі свічкою. Думаю ще стільки ж протягне.
Можна не підвищуючи голосу розмовляти поруч, запустити змогла навіть 11-річна дитина. Не треба розмішувати масло з бензином.
Завівся з третього ривка. Працює на економічному режимі близько 8-9 годин. жодного клопоту взагалі не викликав. Вночі від табору на 20 метрів ледве чутно.
Купував у офдилера (Це я до того, що не підробка). Можливо просто не пощастило саме з цим екземпляром. Обороти плавали з моменту купівлі. Сподівався на те, що обкатка вирішить питання, але стало тільки гірше. Взяв у ліс, а він глухне через кожні 10 хвилин. Відправив у сервіс. Сказали, що під час транспортування масло потрапило до карбюратора і після промивання все стане на свої місця. Дійсно, здалося, що запрацював трохи краще. Обороти плавали, але не глох. Але потім все відновилося і генератор став працювати тільки на підсосі. Прибираєш заслінку - погавкає хвилин 10 і глухне. Тим часом скінчилася гарантія. Віддав генератор умільцю. Той одразу сказав, що кранти блоку інвертора, який, зокрема, регулює і відкриття заслінки карбюратора. У нього не перший подібний випадок. Ремонтувати його неможливо, а ціна нового блоку трохи менша, ніж новий генератор. Намагався терти клапани, регулювати карб - не допомогло. У підсумку віддав генератор товаришеві, і той його юзає, приробивши зволікання до заслінки карбюратора. Тобто вручну регулює оберти. Ну а я собі взяв Ямаху. Начебто працює. Обороти трохи гуляють, але це скоріше причіпки, тому не заморочуюся. Зараз кіловатні ямахи зняті з продажу. Немає на офсайті й немає в дилерів. Тому навіть не знаю, що радити. Вже якщо з Хондою такі чудеса, то від китайщини чого очікувати
Компактний генератор, працює набагато тихіше і рівніше подібних китайських. Заводиться знову ж таки швидше, ніж китайці. Заявлену потужність видає.
Компактний генератор, працює набагато тихіше і рівніше подібних китайських. Заводиться знову ж таки швидше, ніж китайці. Заявлену потужність видає.
Років 10 уже. Так, дорогувато, але якість б'є все. Автономна робота на писано не правильно. У мене 8 годин із гаком працював. Телевізор, Холодильник, морозилка. Лампочки я не рахую. Якщо гроші є беріть сміливо.
Купував для походів, полювання і риболовлі. Незамінна річ.
Субкомпактний генератор, з впізнаваним дизайном, практично безшумний. Генератор EU10 - найкращий вибір, якщо Вам важлива практичність. Заводиться в будь-яку погоду, автоматично регулюється частота обертання відповідно до навантаження, для економії палива. Автономна робота до 8 годин. Ідеальний варіант для подорожей, якщо Ви не ставите надзавдання.
покупкой доволен.
Знайшли помилку в описі? — дякуємо за допомогу.